تور های زوریخ


اطلاعات


زوریخ، کلانشهر با شکوه و پر جنب و جوش سوییسی، در سواحل دریاچه ی زوریخ ودر دل طبیعت خیره کننده و کوه های سر به فلک کشیده واقع شده است. بافت سحر انگیز قدیم شهر از قلعه ی رمی در گذشته های دور به یک منطقه ی توریستی پر رفت و آمد بدل گشته است. زوریخ به خاطر شب های زنده، رویدادها و فعالیت های فرهنگی، 50 موزه و بیش از 100 گالری شهره خاص و عام است. در این شهر برای هر سلیقه ای، یک سرگرمی وجود دارد: کوهنوردی در “UETILBERG” و یا گشت و گذار در “RHINE FALLS”، بزرگترین آبشار اروپا.
برخی از جاذبه های زوریخ:
بافت قدیم:
بافت زیبا و سحر انگیز این شهر شما را تا بیش از 2000 سال به دل تاریخ می برد.
کلیسای FRAUMUNSTER:
این کلیسای با شکوه در سال 853 ساخته شد. شهرت این کلیسا به خاطر شیشه نقشینه هاییست که مارک شاگال،از پیشگامان اکسپرسیونیسم انتزاعی آفریده است.
موزه هنرهای KUNSTHAUS:
در این موزه،آثار هنری از قرن 15 میلادی تا به امروز به چشم می خورد و به خاطر همین آثار ارزشمند، چشم های جهانی را به خود خیره کرده است. رستوران های زوریخ مثل خود شهر متنوع اند. بیش از دو هزار رستوران در این «بهشت علاقمندان غذا» از رستوران های برنده جوایز آشپزی تا غذاهای خانگی پیدا می شود.
ZURICH WEST:
این محله در گذشته شاهد انقلاب صنعتی در این شهر بوده و امروزه قطب خوراک شناسی، هنر، طراحی، فرهنگ، خرید و معماریست.
سرگرمی های خانوادگی:
زوریخ، یک مقصد به یاد ماندنی برای خانواده هاست: در اینجا به کودکان در همه حال خوش می گذرد. همچنین، خانواده ها می توانند خرید منحصر به فرد در یک محیط طبیعی را تجربه کنند.

 

گالری تصاویر


اطلاعات

بعضی از اطلاعات مهم درباره زوریخ

اشتراک گذاری


جاذبه های زوریخ


هتل های زوریخ


مجله آنلاین دلتابان

آخرین مطالب بروز شده مجله گردشگری دلتابان