کاخ کاترین با معماری بی نظیر

روسیه گردشگری لوکس
  • ۲۹ آذر ۱۳۹۶
  • نویسنده: مدیر سایت
  • نظرات: 0
  • بازدید: 19
  • لایک:

کاخ زیبای کاترین در سنت پترزبورگ روسیه و در دوران پترکبیر بنا نهاده شده است. این کاخ از تالارهای بزرگ و شیک سلطنتی تشکیل شده است. بزرگترین تالار این کاخ که از نظر معماری بی نظیر است، اتاق طلایي نام دارد که تزیین آن با استفاده از طلای زیادی صورت گرفته است. برای ورود به کاخ ابتدا باید از این تالار رد شد که با وجود پنجره ها، انعکاس نور روي دیوار زرین، روشنایي اتاق را بیشتر کرده است.
مورد جالب دیگری که خوب است راجع به این کاخ بدانید، این است که در قدیم این کاخ را با نام کاخ کاترین می شناختند، اما به مرور زمان به دلیل شکل و نوع معماری این کاخ به قصر خامه ای معروف شد. این کاخ برای استراحت و اقامت گاه تابستانی پتر کبیر بوده و این منطقه را به همسر خود هدیه داده است.
بر اثر اختلاف های قدیمی قوی این کاخ زیبای روسیه، به دختر کاترین، الیزابت می رسد و به دلیل اینکه وی از نمای کاخ راضی نبود، آن را نو می سازد، به طوریکه برای بازسازی آن از 100 کیلو گرم طلای ناب استفاده می کند و همچنین بعضی از کارشناسان می گویند سقف کاخ تماما از طلا می باشد.

جهت اطلاع از قیمت تورهای  روسیه(مسکو+سنت پترزبورگ) برروی لینک های  زیر کلیک نمایید

تور لوکس 3 شب مسکو + 4 شب سنت پترزبورگ(سوپر آفر ویژه 4 و 5 مرداد)

 

تور لوکس 3 شب مسکو + 4 شب سنت پترزبورگ( 10% آفر ویژه 4 و 5 مرداد)

 

تور لوکس 3شب مسکو+4شب سنت پترزبورگ

 

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.