پارک دریاچه سیاه کازان

روسیه

پارک دریاچه سیاه کازان در مرکز شهر و در نزدیکی ساختمان تئاتر و اپرا و باله موسی جلیل و ساختمان اصلی دانشگاه فدرال کازان واقع شده است.

پارک دریاچه سیاه کازان اخیرا توسط دولت بازسازی و به منطقه ای بسیار مدرن برای پیاده روی و گذراندن اوقات فراغت بدل شده است.

در ورودیه پارک دریاچه سیاه کازان طاقی برای عشاق در نظر گرفته شده است و مردم محلی بر این باورند که اگر دو نفر در دو طرف  تو رفتگی طاق قرار گیرند و یکی از آنها یک کلمه بگوید نفر دوم میتواند آن را بشنود و این تجربه ،سرگرمی مورد علاقه شهروندان جوان و گردشگران شده است.

اگر فرصتی برای حضور دارید، فراموش نکنید که بررسی کنید که آیا واقعا کار می کند.

در قسمت مرکزی پارک دریاچه سیاه کازان یک آمفی تئاتر سرباز و یک میدان با ردیفی از درختان در مقابل آن را خواهید یافت. در طول فصل تابستان پارک دریاچه سیاه کازان محل برگزاری کنسرت ها و جشنواره ها میباشد.

پارک دریاچه سیاه کازان دارای نیمکت های بسیاری است که می توان جهت استراحت و فرار از  شلوغی شهر در سایه درختان از آنها استفاده نمود.پارک دریاچه سیاه کازان همچنین دارای چندین زمین بازی میباشد که به خوبی جهت استفاده کودکان طراحی شده اند و تعداد زیادی وسایل بدنسازی نیز در آن تعبیه شده است.

در سفر خود به کازان با تور کازان آژانس دلتابان به موزه ملی جمهوری تاتارستان کازان هم سری بزنید و از نزدیک با فرهنگ و تاریخ جمهوری تاتارستان روسیه آشنا شوید.

 

 

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.