مونترال

کانادا-دیدنی های تور کانادا
  • ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
  • نویسنده: Admin
  • نظرات: 1
  • بازدید: 121
  • لایک:

مونترال بزرگترین شهر استان کبک در كشور كانادا مي باشد .شهر مونترال در جزیره اي در بستر رودخانه سنت لارنس واقع شده است و اسمش را مديون كوه هاي به نام كوه هاي رئال واقع در بخش هاي مركزي است.مونترال شامل شهرک های اطراف و حومه ايست که اغلب بعضا شهرهای مستقل بودند و همچنين شامل محله هایی از سنگ فرش، مستعمرات فرانسوی Vieux-Montréal وهمچنين داراي محله هاي قرون وسطی ميباشد.شهر كبك پايتخت سیاسی استان كبك است اما مونترال پايتخت فرهنگی و اقتصادی استان کبک محسوب ميشود و ورودی اصلی این استان است. مونترال دومین شهر بزرگ در کاناداست. این شهر با فرهنگ و تاریخ و شهرت به عنوان یکی از شیک ترین شهرهای آمریکای شمالی محسوب می شود. مونترال دومین شهر بزرگي است كه بعد از كشور فرانسه ، زبان فرانسوي در آن رايج است.از شهر مونترال گاهی اوقات به عنوان پاریس کانادا نيز نام برده ميشود.

مونترال

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

1 دیدگاه
  1. شهلا سالاری فر

    ویزا منو خانم رادفر گرفتن که همه چی طبق برنامه و دقیق انجام شد که ممنونم از دلتابان. واقعا دیدن کانادا یکی از بهترین تجربه های زندگی من محسوب میشه و اگر مونترال رفتید حتما به پارک مونت رویال سربزنید که تایمی اونجا هستید جزو عمرتون حساب نمیشه و ده سال به عمرتون اضافه میکنه

    0