تونل عشق در اوکراین

گردشگری طبیعت گردی و سلامت
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
  • نویسنده: admin
  • نظرات: 0
  • بازدید: 14
  • لایک:

تونل عشق در اوکراين و در روستاي klevan نزديک رودخانه Stubla واقع شده است. در واقع اين تونل قسمتي از يک راه آهن قطار مي‌باشد که امروزه به يکي از رمانتيک‌ترين نقاط روي زمين تبديل شده است. در ماه‌هاي مي تا آگوست يعني فصل بهار و تابستان، اگر به تونل عشق بياييد، سقفي سبز از شاخ‌ها و برگ‌هاي درختان بالاي سرتان است. درختاني که هيچ‌گاه به هم نرسيده‌اند اما از دور شاخ و برگ‌هايشان را با هم پيوند خورده و حاصل عشق اين درختان تونلي شده که حالا آفريننده‌هاي عشق‌هاي زميني از آن عبور مي‌کنند.

اين تونل در واقع محل گذر لوکوموتيو‌هاي يک کارخانه خصوصي توليد مواد غذايي است، که سه بار در روز براي حمل چوب از اين تونل لوکوموتيوهاي کارخانه مي‌گذرند. قبل از احداث کارخانه قرار بر اين بود که درختان اين مسير قطع شوند، اما خوشبختانه اين اتفاق رخ نداد و حالا اين مسير يکي از جاذبه‌هاي گردشگري اوکراين به حساب مي‌آيد. در اين مکان رويايي و چشم انداز زيبا، اعتقاد بر اين است که اگر دو نفر که در عشق خود صادق هستند در حالي که دست در دست يکديگر باشند و از اين تونل عبور کنند، به همه‌ي خواسته‌هاي خود مي‌رسند. البته زيبايي تونل عشق فقط به بهار و تابستان اختصاص ندارد، چراکه در زمستان و پاييز هم زيبايي‌هاي خاص خودش را دارد.

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.