آبشار نیاگارا

تازه های گردشگری
  • ۲۳ آبان ۱۳۹۶
  • نویسنده: مدیر سایت
  • نظرات: 0
  • بازدید: 6
  • لایک:

آبشارهای نیاگارا مجموعه ای از سه آبشار الهام بخش هستند که در مرز آنتاریو کانادا و نیویورک ایالات متحده آمریکا قرار گرفته اند.اگر چه این آبشار اغلب به عنوان پایتخت ماه عسل جهان نامیده می شود، اما در سال های اخیر به عنوان یک مقصد گردشگری پرطرفدار برای لذت بردن خانواده و تعطیلات ماجراجویانه نیز توسعه پیدا کرده است.زیبایی با شکوه و حجم انبوه آبشارهای نیاگارا ، هر ساله میلیون ها گردشگر را از سراسر جهان جذب خود می کند.
این آبشار در بخش انتاریو ، (آبشارهای نعل اسبی) نامیده می شود و بهترین چشم انداز و بیشترین جذابیت را به گردشگر می دهد.نزدیکترین منطقه احاطه شده آبشارها ، یک نقطه توریستی عالی و ممتاز است که مملو از رصدخانه ، رستوران ، مغازه های مخصوص خرید سوغات ، موزه ها ، تئاترهای شبانه و هتل های بلند می باشد.
یکی از بهترین مکان ها برای دیدن آبشار نیاگارا در بخش انتاریو ، از پارک ملکه ویکتوریا است ، چرا که آبشار از این زاویه روشن دیده می شود و نمایش آتش بازی شبانه در طول تابستان را نیز بهتر می توان تماشا کرد.
بازدید از آبشارهای نیاگارا ، تعدادی از جاذبه های دیگر مانند پارک ، موزه های موم ، خانه های خالی از سکنه ، پارک های آبی و باغ های گیاه شناسی را نیز به همراه دارد.

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.