درباره ما


راهکار‌های فناوری اطلاعات سیتی نت، فعالیت خود را از سال ۷۹ در زمینه ارائه خدمات اینترنت (ISP)، طراحی وب سایت های تخصصی، تولید نرم افزار‌های سفارش مشتری و محصولات تکمیلی این حوزه آغاز کرده است. هدف از ایجاد این وب‌ سایت، معرفی خدمات و محصولات متنوع، نمونه کار‌ها و پروژه‌ ها و مشتریان این شرکت می‌باشد که با مراجعه به منو‌های سایت می‌توانید از آن‌ها مطلع شوید.

عمده فعالیت سیتی نت در سال‌های اخیر ارائه خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت و تولید نرم‌افزار‌های سفارشی برای آژانس‌های مسافرتی و هتل‌ها می‌باشد. از خدمات ویژه این شرکت به آژانس های مسافرتی، ارائه خدمات و محصولات گردشگری الکترونیکی از طریق وب سرویس می‌باشد.

مدیران و پرسنل متخصص سیتی نت همواره تلاش می‌کنند تا دانش، اطلاعات و مهارت‌های خود را در هر بخشی که فعالیت می‌کنند به‌روز نمایند، لذا استفاده از روش‌ها و تکنیک های جدید و استاندارد در برنامه‌نویسی، طراحی سایت، سئو و تولید نرم‌افزار از مزایای این شرکت نسبت به بقیه شرکت‌های فعال در این زمینه می‌باشد. مامعتقدیم هیچ ابزاری برای معرفی خدمات و محصولات یک کسب و کار موثر‌تر، ارزان‌تر، سریع‌تر و توسعه‌پذیر‌تر از وب سایت وجود ندارد. اکثر شرکت‌های سفارش‌دهنده و سفارش گیرنده نرم‌افزار و سایت برای سرعت بخشیدن به اجرای پروژه و پایین آوردن هزینه، فقط به تولید توجه دارند، تجربه نشان داده است که عمر نرم‌افزار‌های وب سایت‌هایی که بدون مشاوره و پشتیبانی تولید می‌شود کمتر از یک سال است. لذا مسیر و فرآیند تولید یک وب‌سایت یا نرم افزار در سیتی نت سه مرحله دارد:

مشاوره و طراحی ← تولید و اجرا ← پشتیبانی و نگهداری

رسالت مدیران و پرسنل سیتی‌نت برای مشتریان، رسیدن به کسب رضایت حداکثری و برای عموم جامعه بالا بردن سطح فرهنگ استفاده از اینترنت و تجارت الکترونیک است. بنابراین پیشنهاد ما این است وقت را از دست ندهید و برای قرار ملاقات مشاوره در خصوص طراحی وب سایت برای کسب و کار خود، همین حالا با ما تماس بگیرید.